Fugleman UT6 H Hybrid
Fugleman UT6 H Hybrid
Fugleman UT6 H Hybrid
Fugleman UT6 H Hybrid

Fugleman UT6 H Hybrid

Prvá pracovná Hi-tech UTV s hybridným pohonom od technologickej špičky. Robustne stavaný Fugleman dokáže nielen pohodlne prepravovať ťažké náklady na záhrade, stavbe alebo v lese, ale zvládne s prehľadom aj náročný terén a rýchlu jazdu. Segway Fugleman - nová budúcnosť práce a zábavy.

Pripravujeme

Vybrať
farbu
White/Red
Grey/Black
Black/Green

Technológie

Atraktívny aj účelný

Atraktívny aj účelný

Dizajn Fuglemana podčiarkuje eleganciu a praktickosť. Široký sklonený predok vyžaruje silu a mohutnosť, a zároveň poskytuje vodičovi lepší zorný uhol. Sklopná korba nesie línie moderných pickupov a pritom si zachováva všetky praktické funkcie. Atraktívny vzhľad dopĺňajú výkonné dvojité LED svetlomety.

Hybridný pohon

Hybridný pohon

Môžete si vybrať, od úplne tichej jazdy v čisto elektrickom režime cez pohon len spaľovacím motorom až po vysokú hnaciu silu v hybridnom režime s kombinovaným výkonom 86 koní a 96 Nm krútiaceho momentu. Fugleman UT6 H Hybrid - múdra kombinácia sily, výkonu a funkčnosti.

Výhody:

  • Obrovský krútiaci moment už v nízkych rýchlostiach, okamžitá mohutná hnacia sila kedykoľvek potrebujete.
  • Bezhlučné vychádzanie a návrat domov, možnosť prejsť kritické oblasti v tichom režime.
  • Nízka spotreba paliva, lepšie výkonové parametre, nižšie emisie a väčšiu šetrnosť k životnému prostrediu.
Piest chladený olejom

Piest chladený olejom

Špeciálne trysky rozstrekujúce dva prúdy oleja zospodu na dno piestu a tým ho účinne ochladzujú. Výsledkom je mimoriadna spoľahlivosť a účinnosť motora.

Dva chladiče

Dva chladiče

Vďaka dvojitému chladeniu s vodným chladičom a chladičom oleja pracuje motor neustále pri optimálnej teplote, aj v extrémnych podmienkach.

FULL-LED svetlá

FULL-LED svetlá

Vyspelé Full-LED osvetlenie skvele svieti, dáva stroju nezameniteľný moderný vzhľad a zaisťuje vynikajúcu viditeľnosť vo dne aj v noci.

Budúcnosť už dnes

Budúcnosť už dnes

Fugleman ponúka doslova revolučnú konektivitu. Aplikácia "Segway Powersports" umožňuje stroj na diaľku ovládať, štartovať a nastavovať. Vďaka tejto aplikácii môžete využívať najrôznejšie funkcie, ktoré vám ešte viac spríjemnia jazdu s vaším Fuglemanem.


Airlock - Fuglemana môžete naštartovať mobilným telefónom pomocou Bluetooth. Cez mobilnú aplikáciu tiež môžete stroj odomknúť na diaľku namiesto kľúča.

Individuálne nastavenie - Účinnosť posilňovača riadenia alebo obmedzenie rýchlosti môžete nastaviť pomocou svojho chytrého telefónu. Prispôsobte si stroj presne podľa vašich potrieb a užite si jazdu ešte viac!

Automatické núdzové volanie - Zadajte si kontaktnú osobu pre prípad núdze a v prípade vážnej nehody alebo prevrátenia aplikácia automaticky pošle SMS aj so súradnicami vašej kontaktnej osobe.

Buďte v spojení - Spojte sa s priateľmi. Offline mapy, bezdrôtová lokalizácia a bezdrôtové telefonovanie vám pomôžu si aktívne vychutnať spoločné jazdy.

Dáta v reálnom čase - Údaje o vozidle, vzdialenosť k cieľu, okamžitý krútiaci moment a výkon motora, nastavenie posilňovača riadenia, denná prejdená vzdialenosť, záznamy rýchlosti a ďalšie, to všetko máte v mobile.

Masívny tuhý rám

Masívny tuhý rám

Použili sme najkvalitnejšie chróm-molybdénovej ocele, aby sme vytvorili extrémne pevný rám. Z rovnakej vysokopevnostnej ocele sú vyrobené tiež všetky nosné komponenty pruženia.

Nezávislé zavesenie

Nezávislé zavesenie

Segway Fugleman je vybavený nezávislým zavesením všetkých kolies s dvojitými A-ramenami. Vďaka tomu si ľahko poradí s každým terénom, aby každá vaša jazda bola nielen bezpečná a pohodlná, ale aj zábavná.

Priestranná korba

Priestranná korba

Určený pre profesionálnu prácu, Fugleman je zvyknutý na drinu. Na rozmernú korbu naložíte všetko, čo potrebujete. Chytré detaily zahŕňajú napríklad praktické úchytky vnútri korby alebo zadný nárazník, ktorý slúži zároveň ako stúpadlo.

Vysoký komfort

Vysoký komfort

Urobili sme všetko pre to, aby sme maximalizovali vaše pohodlie pri jazde. Volant je nastaviteľný, sedadlo vodiča je možné posúvať dopredu alebo dozadu. Stredné operadlo sa dá sklopiť, aby poskytovalo ešte viac funkčných možností.
Prídavné kúrenie voliteľne.

Posilňovač riadenia

Posilňovač riadenia

Posilňovač riadenia pracuje úplne automaticky, a to hneď v troch režimoch. Svoju účinnosť nastavuje sám v závislosti na rýchlosti vašej jazdy alebo podľa toho, či máte zapnutú prednú uzávierku. Prvé dva režimy si navyše môžete nastaviť ešte cez mobilnú aplikáciu individuálne pre váš štýl jazdy, pre rôzne terény a podmienky.

Kolesá Beadlock

Kolesá Beadlock

Pevné a ľahké hliníkové kolesá sú takmer umelecké diela. Systém Beadlock zabraňuje skĺznutiu pneumatiky z ráfika a umožňuje jazdu v extrémnych podmienkach.

Nádrž na 45 L

Nádrž na 45 L

45 litrov je veľká nádrž. Naozaj veľká. Pripočítajte si k tomu nízku spotrebu hybridného pohonu a dostanete jeden z najväčších dojazdov medzi UTV. Fugleman UT6 H - stvorený pre skutočný svet.

Špecifikácie

pohon

Typ pohonu: hybridný pohonný systém
Motor: štvortaktný jednovalec DOHC +  synchrónny elektromotor s permanentnými magnetmi
objem: 570 ccm
výkon: 86 k (kombinovaný, off road)
Točivý moment: 96 Nm
Palivový systém: elektronické vstrekovanie paliva (EFI)
chladenie: kvapalinou a olejom + olejom chladené piesty

hnací systém

Pohon všetkých kolies: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Motorová brzda: áno
Uzávierka predného diferenciálu: s elektrickou uzávierkou
Uzávierka zadného diferenciálu: s elektrickou uzávierkou (podľa špecifikácie)

PODVOZOK

rám: vysoko pevný rám z chróm-molybdénovej ocele
Počet sedadiel: 3 (v teréne) / 2 (na ceste)
Posilňovač riadenia: elektrický, automatický 3 režimový + možnosť individuálneho nastavenia cez mobilnú aplikáciu
Zavesenie: nezávislé, dvojité A-ramená, zdvih 280 mm vpredu / 280 mm vzadu
Pruženie: plne nastaviteľné hydraulické tlmiče, nastaviteľné predpätie pružín
Brzdy: 4x hydraulické kotúčové
Kolesá: 14" hliníkové disky so systémom Beadlock
Pneu: predné 27 x 9 - 14 / zadné 27 x 11 - 14

Rozmery a hmotnosti

Celková dĺžka: 3 150 mm
Celková šírka: 1 580 mm
Celková výška: 2 100 mm
Svetlá výška: 350 mm
Rázvor: 2 060 mm
Výška sedadiel: 520 mm
Nosnosť celková: 558 kg
Korba: sklápacia 
Hmotnosť bez náplní: 750 kg
Nádrž: 45 l

Smart Commanding System

Smart Commanding System: áno (DTU+SDC)
Displej: DigitálnyLCD
Smart-Moving App: áno, Android i IOS

Výbava v cene

elektrický navijak, elektrický posilňovač riadenia, ťažné zariadenie, nastaviteľný volant, tri anatomicky tvarované sedadlá s hlavovou opierkou, trojbodové pásy, Full-LED osvetlenie, digitálna prístrojová doska, predný ochranný rám s ťažným okom, zadný ochranný rám, ochranná bezpečnostná konštrukcia kabíny ROPS, pevné bočné dvere, pevná strecha, odolná sklopná korba, 14 "hliníkové disky so systémom BEADLOCK, plne nastaviteľné pruženie s progresívne vinutými pružinami, Smart Commanding System (SCS) + mobilné aplikácie Segway Powersports

Legislatíva a osvedčenie

Homologizácia: L7e, T3b, Off-Road
Vodičské oprávnenie: skupina B1, B (osobný automobil)


Fotografie a vyobrazenia stroja nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu pre slovenský trh. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu špecifikácií