Snarler AT10
Snarler AT10
Snarler AT10
Snarler AT10
Snarler AT10

Snarler AT10

Extrémny terén, tvrdá práca, ťažko dostupné miesta - najsilnejšia štvorkolka na trhu sa nebojí ničoho. S brutálnym výkonom, elektrickým diferenciálom a pohonom všetkých kolies budete všade pánom. Vďaka mobilnej aplikácii s množstvom inteligentných funkcií budete mať vždy prehľad o každej vašej jazde.

    

Pripravujeme

Technológie

KRÁSNY AJ PRAKTICKÝ

KRÁSNY AJ PRAKTICKÝ

Atraktívny dizajn Snarlera je zároveň aj praktický. Široké blatníky sú dokonale účinné, aj bez doplnkových lemov budete na Snarleru patriť k najčistejším jazdcom. Máloktorá štvorkolka vás pred blatom ochráni tak, ako Snarler.

Vyspelé LED technológie

Vyspelé LED technológie

Moderné Full-LED osvetlenie skvele svieti, dáva stroju nezameniteľný dospelý vzhľad a zaisťuje vynikajúcu viditeľnosť vo dne aj v noci.

Mechanické zviera

Mechanické zviera

Dizajn Snarlera je sebavedomý, dynamický a radikálne odlišný od všetkých bežných trendov. Snarler je ako mechanické zviera v lese.

Továreň na rešpekt

Továreň na rešpekt

Kvapalinou chladený štvortaktný dvojvalec DOHC úplne novej generácie svojou brutálnou silou posúva dynamiku na úplne inú úroveň. S výkonom 107 koní a krútiacim momentom 98 Nm necháva všetky nejvýkonnejšie štvorkolky všetkých dôb ďaleko za sebou. A čo to znamená pre vás? Viac zábavy, viac možností a viac schopností, než ste kedy mali.

Piesty chladené olejom

Piesty chladené olejom

Špeciálne trysky zospodu rozstrekujúce dva prúdy oleja na dne piestov a tým piesty účinne chladia. Výsledkom je bezproblémový chod a vysoká účinnosť motora.

Dvojitý chladiaci systém

Dvojitý chladiaci systém

Systém dvojitého chladenia s vodným chladičom a chladičom oleja zvyšuje výkon a prevádzkovú spoľahlivosť motora v extrémnych podmienkach.

Budúcnosť už dnes

Budúcnosť už dnes

Snarler ponúka doslova revolučnú konektivitu. Aplikácia "Segway Powersports" umožňuje stroj na diaľku ovládať, štartovať a nastavovať. Vďaka mobilnej aplikácii môžete využívať najrôznejšie funkcie, ktoré vám ešte viac spríjemnia jazdu s vaším Snarlerem.

Airlock - Keď sa priblížite ku Snarleru, môžete ho naštartovať svojim mobilným telefónom cez Bluetooth. Môžete tiež použiť mobilnú aplikáciu na odomknutie stroja na diaľku namiesto kľúča. 

Individuálne nastavenie - Nastavte si obmedzenie rýchlosti alebo účinnosť posilňovača riadenia pomocou svojho chytrého telefónu. Prispôsobte si Snarlera presne podľa vašich potrieb a užite si jazdu ešte viac!

Automatické núdzové volanie - Zadajte si kontaktnú osobu pre prípad núdze a v prípade vážnej nehody alebo prevrátenia aplikácia automaticky pošle SMS aj so súradnicami vašej kontaktnej osobe.

Buďte v spojení - Spojte sa s priateľmi. Offline mapy, bezdrôtová lokalizácia a bezdrôtové telefonovanie vám pomôžu si aktívne vychutnať spoločné jazdy.

Dáta v reálnom čase - Údaje o vozidle, vzdialenosť k cieľu, okamžitý krútiaci moment a výkon motora, nastavenie posilňovača riadenia, denná prejdená vzdialenosť, záznamy rýchlosti a ďalšie, to všetko máte v mobile.

Pruženie Extreme Performance

Pruženie Extreme Performance

Plne nastaviteľné plynokvapalinové tlmiče s oddelenou nádobkou a progresívne pružiny s nastaviteľným predpätím prinášajú skvelé jazdné vlastnosti, výbornú ovládateľnosť a istotu, že zdoláte aj najťažšie terén.

Mimoriadne pevný rám

Mimoriadne pevný rám

Rám z chróm-molybdénovej ocele je oveľa pevnejší ako bežná oceľ. Tuhý a odolný rám zaručuje vynikajúcu stabilitu a dokonale presný pocit z jazdy.

Suverénny v každom teréne

Suverénny v každom teréne

Pohon 2WD / 4WD, dva diferenciály * s elektrickými uzávierkami a špičkové pneumatiky s vynikajúcou trakciou - sa Snarlerom vás žiadna prekážka nezastaví.
* podľa špecifikácie

Všestranne praktický

Všestranne praktický

Elektrický navijak vás spoľahlivo dostane z akejkoľvek situácie. Na masívne nosiče môžete naložiť 120 kg, alebo namontovať praktické držiaky príslušenstva.

Posilňovač riadenia

Posilňovač riadenia

Posilňovač riadenia pracuje úplne automaticky, a to hneď v troch režimoch. Svoju účinnosť nastavuje sám v závislosti na rýchlosti vašej jazdy alebo podľa toho, či máte zapnutú prednú uzávierku.

Kolesá Beadlock

Kolesá Beadlock

Pevné a ľahké kolesá BEADLOCK na Snarlerovi sú takmer umelecké diela. Systém BEADLOCK zabraňuje skĺznutiu pneumatiky z ráfika a vydrží aj drsné zaobchádzanie.

Nádž na 23 L

Nádž na 23 L

Nádrž na 23 litrov. S takou zásobou môžete preskúmať ďaleko viac ciest, zažiť ďaleko viac zážitkov, pracovať bez večných starostí s tankovaním.

Úložné priestory

Úložné priestory

Na výletoch i pri každodennej práci je na nezaplatenie dostatok úložných priestorov. Príručný box pred sedadlom pojme všetky veci, ktoré chcete mať pri ruke, veľká zadná schránka je navyše uzamykateľná.

Špecifikácie

Motor

typ: štvortaktný dvojvalec DOHC
objem: 1 000 ccm
výkon: 107 k
Točivý moment: 98 Nm
Palivový systém: elektronické vstrekovanie paliva (EFI)
chladenie: kvapalinou a olejom + olejom chladené piesty

hnací systém

pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická, P / R / N / L / H
Motorová brzda: áno
Predný diferenciál: elektricky uzamykateľný
Zadný diferenciál: elektricky uzamykateľný (podľa špecifikácií)

podvozok

Rám: vysoko pevný rám z chróm-molybdénovej ocele, predĺžený rázvor
Posilňovač riadenia: elektrický, automatický 3 režimový + možnosť individuálneho nastavenia cez mobilnú aplikáciu
Zavesenie: nezávislé, dvojité A-ramená
Pruženie: plne nastaviteľné plynokvapalinové tlmiče, nastaviteľné predpätie pružín
Zdvih: 200 mm vpredu / 235 mm vzadu
Brzdy: 4x hydraulické kotúčové
Kolesá: 14 "hliníkové disky so systémom BEADLOCK
Pneu: predné 26 x 8 - 14 / zadné 26 x 10 - 14

Rozmery a hmotnosti

Celková dĺžka: 2 350 mm
Celková šírka: 1 280 mm
Celková výška: 1 430 mm
Svetlá výška: 270 mm
rázvor: 1 490 mm
Výška sedla: 910 mm
Hmotnosť bez náplní: 445 kg
Predný nosič: nosnosť 40 kg, kompozitný, s protišmykovým povrchom 
Zadný nosič: nosnosť 80 kg, kompozitný, s protišmykovým povrchom
Palivová nádrž: 23 litrov

Výbava v cene

Dvojité sedadlo s opierkou pre spolujazdca a integrovanými madlami, elektrický posilňovač riadenia s tromi režimami, elektrický navijak s vodiacimi rolnami, ťažné zariadenie, kompozitné nosiče vpredu aj vzadu, digitálny multifunkčný displej, Full-LED osvetlenie, predný ochranný rám, zadný ochranný rám , bočné ochranné rámy, 14 "hliníkové disky so systémom BEADLOCK, 26" pneu, plne nastaviteľné predné aj zadné pruženie s progresívne vinutými pružinami, ochranné kryty rukovätí, Smart Commanding System (SCS) + mobilné aplikácie Segway Powersports

Legislatíva a osvedčenie

homologizácia: L7e / T3b / Off-Road
Vodičské oprávnenie: skupina B1, B (osobný automobil)


Fotografie a vyobrazenia stroja nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu pre slovenský trh. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu špecifikácií.

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie