Fugleman UT10 Crew X
Fugleman UT10 Crew X
Fugleman UT10 Crew X
Fugleman UT10 Crew X
Fugleman UT10 Crew X
Fugleman UT10 Crew X

Fugleman UT10 Crew X

Nové šesťmiestne UTV predstavuje úplne nový štandard práce a zábavy. Fugleman UT10 Crew v sebe spája výkon, spoľahlivosť, špičkové technológie, pracovitosť a vysoký komfort. Jeho vynikajúce ťažné schopnosti uľahčujú a zefektívňujú každú prácu.

Vybrať
farbu
White/Red
Black/Green
Black/Gray
Camouflage
20.849 (vr. DPH)

Technológie

Priestorná kabína

Priestorná kabína

Priestorná kabína až pre 6 osôb s pohodlnými sedadlami ponúka dostatok miesta na nohy a veľký úložný priestor. Bezpečnosť a pohodlie cestujúcich zvyšujú u verzie Limited plné celoplastové dvere.

Úložné boxy pod sedadlami

Úložné boxy pod sedadlami

Pod prednými i zadnými sedadlami sú praktické úložné boxy s celkovou kapacitou takmer 40 litrov. Tieto boxy sú navyše ľahko vynímateľné, takže ich môžete vziať so sebou všade, kam je treba.

Bezpečnosť pri cúvaní

Bezpečnosť pri cúvaní

Súčasťou Fugleman UT10 Crew X je cúvacia kamera, ktorá poskytuje maximálny prehľad o priestore za štvorkolkou. Vy tak pohodlne a bez nehôd zaparkujete do tesnejších a horšie prístupných priestorov.

Výkonný dvojvalcový motor

Výkonný dvojvalcový motor

UT10 Crew poháňa spoľahlivý kvapalinou chladený dvojvalcový motor DOHC s objemom 1000 cm3. S výkonom 105 k je nový Fugleman Crew pripravený zvládnuť tie najnáročnejšie úlohy.

Piesty chladené olejom

Piesty chladené olejom

Dve trysky rozstrekujú prúd oleja zospodu na dno každého piestu a tým ho účinne chladia. Výsledkom je mimoriadna spoľahlivosť a účinnosť motora.

Duálne chladenie

Duálne chladenie

Vďaka dvojitému chladeniu so samostatnými chladičmi vody a oleja pracuje motor neustále v optimálnych podmienkach aj pri extrémnych teplotách.

Budúcnosť už dnes

Budúcnosť už dnes

Fugleman Crew prináša doslova revolučnú konektivitu. Aplikácia Segway Powersports umožňuje stroj na diaľku aktivovať a vypnúť, prostredníctvom aplikácie môžete tiež využívať najrôznejšie funkcie, ktoré vám ešte viac spríjemnia jazdu s vaším Fuglemanom.

AirLock – Fuglemana môžete aktivovať alebo vypnúť na diaľku mobilným telefónom.

Individuálne nastavenie – Účinnosť posilňovača riadenia alebo obmedzenie rýchlosti môžete nastaviť pomocou svojho inteligentného telefónu. Prispôsobte si Fuglemana presne podľa svojich potrieb a užite si jazdu ešte viac!

Automatické núdzové volanie – Uložte si kontaktnú osobu pre prípad núdze, a v prípade vážnej nehody alebo prevrátenia pošle aplikácia automaticky SMS správu vrátane súradníc na vami zadaný telefón.

Buďte v spojení – Spojte sa s priateľmi! Offline mapy, bezdrôtová lokalizácia a bezdrôtové telefonovanie vám pomôžu si aktívne vychutnať spoločné jazdy.

Jazdné informácie v reálnom čase – Údaje o vozidle, vzdialenosť do cieľa, okamžitý krútiaci moment a výkon, nastavenie posilňovača riadenia, práve absolvovaná vzdialenosť, záznam rýchlosti a ďalšie – to všetko máte v mobile.

Smart Commanding Screen

Okrem LCD prístrojovej dosky sú modely Limited vybavené aj veľkým farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 10,4".
Tu máte k dispozícii mapu a všetky údaje pre dokonalý prehľad o jazde.

Smart Commanding Screen
UZÁVIERKA PREDNÉHO I ZADNÉHO DIFERENCIÁLU

UZÁVIERKA PREDNÉHO I ZADNÉHO DIFERENCIÁLU

Pomocou voliteľných režimov 2WD/4WD a samostatných uzávierok predného a zadného diferenciálu môžete jediným prepínačom maximalizovať dostupnú trakciu všetkých štyroch kolies.

Nezávislé zavesenie

Nezávislé zavesenie

Nezávislé zavesenie s dvojitými A-ramenami a predným i zadným stabilizátorom má zdvih 243 mm vpredu a 269 mm vzadu. Vďaka veľkej svetlej výške 320 mm si Fugleman Crew ľahko poradí s ťažkým terénom.

Sklopná korba

Sklopná korba

Určený na profesionálnu prácu, Fugleman Crew je zvyknutý na drinu. Na rozmernú korbu naložíte všetko, čo potrebujete na prácu. Chytré detaily zahŕňajú napríklad praktické úchyty vo vnútri korby alebo zadný nárazník, ktorý slúži zároveň ako stúpadlo.

VARIABILNÝ POSILŇOVAČ RIADENIA

VARIABILNÝ POSILŇOVAČ RIADENIA

Variabilný posilňovač uľahčuje riadenie a zlepšuje kontrolu nad strojom v závislosti na rýchlosti jazdy a podľa toho, či je zapnutá predná uzávierka. Aplikácia navyše umožňuje jednoducho nastaviť účinnosť všetkých troch režimov.

Špičkový komfort

Špičkový komfort

Urobili sme všetko pre maximálne pohodlie. Volant je nastaviteľný, sedadlo šoféra je možné posúvať dopredu a dozadu, prostredné operadlo sa dá sklopiť pre ešte viac funkčných možností. Nezabudli sme ani na praktické držiaky nápojov.

Nádrž na 45 l

Nádrž na 45 l

45 litrov je veľká nádrž. Naozaj veľká. S touto zásobou dokážete pracovať dlhšie a dôjsť ďalej bez neustálych obáv o tankovanie. Segway Fugleman Crew – stvorený pre naozajstný svet.

Špecifikácie

MOTOR

Typ: štvordobý dvojválec DOHC 
Objem: 1000 cm³
Výkon: 105 k
Točivý moment: 93,5 Nm
Palivový systém: elektronické vstrekovanie paliva (EFI)
Chladenie: kvapalinou a olejom + olejom chladené piesty

Hnací systém

Pohon všetkých kolies: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická P/R/N/L/H – CVTech – Made in Canada
Motorová brzda: áno
Predný diferenciál: s elektrickou uzávierkou

PODVOZOK

Rám: pevný rám z chrómmolybdénovej ocele
Počet miest na sedenie: 6
Posilňovač riadenia: elektrický, s variabilným účinkom + možnosť nastavenia intenzity režimov v mobilnej aplikácii
Zavesenie: nezávislé, dvojité A-ramená
Pérovanie: hydraulické tlmiče, nastaviteľné predpätie pružín
Zdvih 280 mm vpredu / 270 mm vzadu
Brzdy: 4x hydraulické kotúčové
Kolesá: 14" hliníkové disky so systémom BEADLOCK
Pneu: predné 27x9-14 / zadné 27x11-14

Rozmery a hmotnosti

Celková dĺžka: 3975 mm
Celková šírka: 1625 mm
Celková výška: 1960 mm
Svetlá výška: 320 mm
Rázvor: 2985 mm
Ťažná sila: 1836 kg
Korba: sklápacia (1200 x 865 x 290 mm) 
Nosnosť korby: 350 kg
Pohotovostná hmotnosť: 930 kg
Palivová nádrž: 45 l

Výbava v cene

Elektrický navijak 4500 lbs, inteligentný elektrický posilňovač riadenia, TFT digitálna prístrojová doska, 10,4" dotyková obrazovka, Smart Commanding System (SCS), ťažné zariadenie, nastaviteľný volant, anatomicky tvarované sedadlá, trojbodové pásy, predný ochranný rám, zadný ochranný rám, pevné bočné dvere, pevná strecha, veľká sklopná korba, 14 "hliníkové disky so systémom BEADLOCK, 27" pneumatiky, predné ochranné plexi.

Legislatíva a osvedčenie

Homologizácia: T1b, Off-road
Vodičské oprávnenie: skupina B, B1 (osobný automobil)

Fotografie a vyobrazenie stroja nemusia zodpovedať uvedenej špecifikácii alebo stupňu výbavy. Zmena cien a špecifikácií vyhradená.