Príslušenstvo

Kompletnú ponuku doplnkov a príslušenstva žiadajte u oficiálnych predajcov Segway Powersports

Univerzálna radlica Shark

Univerzálna radlica Shark

Vysoko odolná ATV/UTV radlica s patentovanou mrazuvzdornou konštrukciou umožňuje odpratať sneh, v lete zhŕňať sypké materiály ako štrk, zeminu, piesok, uhlie apod. K dispozícii v rôznych farbách a v šírkách 132 cm a 152 cm.

Štvorkolkové a UTV pásy TJD

Štvorkolkové a UTV pásy TJD

S pásmi TJD môžete vašu štvorkolku / UTV používať i v zime namiesto snežného skútru. Pásy TJD naviac umožňujú jazdiť i na povrchoch bez snehu a nezničí ich blato, piesok ani štrk. Pásy TJD sú schválené pre prevádzku na podzemných komunikáciach ČR.

ATV boxy Shark

ATV boxy Shark

Univerzálne pevné ATV/UTV boxy z vysoko kvalitného nárazuodolného polyetylénu s veľkým vnútorným priestorom pojmú všetko to, čo potrebujete. Pre všeobecné i profesionálne použitie. Vodotesné, uzamykateľné, bez alebo s opierkou chrbta.

ALU kryty podvozku Shark

ALU kryty podvozku Shark

Hliníkové kryty podvozku SHARK sú najlepší spôsob, ako ochrániť spodok vašej štvorkolky pred poškodením od kameňov, skál a ďalších prirodzených nepriateľov. Montážne otvory umožňujú ľahkú údržbu bez nutnosti demontáže krytu.

Jump Starter Shark EPS-204

Jump Starter Shark EPS-204

Ako výkonný štartovací zdroj naštartuje motor behom niekoľkých okamžikov. Ako ľahká kompaktná powerbanka nabije notebook, navigáciu alebo mobil. Dlhodobé napájanie 12V spotrebičov ako kompresor, autovysávač, autoladnička apod.

Nabíjačka Shark CN-4000

Nabíjačka Shark CN-4000

Automatická inteligentná mikroprocesorová nabíjačka všetkých typov 12V a 6V batérií: dolievacích, bezúdržbových, gelových, kalciových, AGM a EFB kapacite 1,2-130 Ah. Deväť nabíjacích programov, oživovací program REPAIR, prehľadný LCD displej.

Pneumatiky Bulldog

Pneumatiky Bulldog

Kvalitné cenovo dostupné ATV / UTV pneumatiky s výbornou trakciou a príjemnými jazdnými vlastnosťami. Vhodné pre väčšinu terénov i do extrémných podmienok. Vynikajúca životnosť, vysoký obsah siliky, zvýšená odolnosť proti prerazeniu.

Helmy LS2

Helmy LS2

Obľúbené španielské prilby - motocyklové, motokrosové, štvorkolkové, endurové, skútrové, vyklápacie, dámské i juniorské. Kvalitné spracovanie, vysoká bezpečnosť, atraktivný design, vynikajúci pomer kvality, ceny a užitnej hodnoty.

Rozmetadlo Fimco

Rozmetadlo Fimco

Viacúčelové rozmetadlo sypkých hmôt, posypovej soli, piesku, osív a hnojív, pre montáž na zadný nosič štvorkolky, 12V motor s plynulo premennými otáčkami, šírka posypu 1,5-13 metrov, zásobník 62 litrov / 65 kg, rozmetací kotúč z nehrdzavejúcej oceli, robustná konštrukcia.

Hliníkové nájazdy Shark

Hliníkové nájazdy Shark

Robustné hliníkové skládacie nájazdy umožňujú ľahké nakládanie štvorkoliek, ATV, UTV, motocyklov, zahradných sekačiek apod. Oblúková konštrukcia umožňuje nakladanie strojov s nízkou svetlou výškou. Z vysokopevnostného duralu leteckej kvality.

Vozíky Shark GARDEN

Vozíky Shark GARDEN

ATV vozíky Shark Garden majú mimoriadne pevnú a robustnú konštrukciu, ktorá im dáva vysokú nosnosť, dlhú životnosť a veľkú odolnosť. Vďaka širokým nízkotlakovým pneumatikám sú vozíky mimoriadne šetrné k tráve a terénu.

Profesionálne vozíky Shark Wood

Profesionálne vozíky Shark Wood

Robustné vozíky Shark WOOD, to je vysoká nosnosť, kvalitné spracovanie a výborná terénna prostupnosť vďaka širokým nízkotlakovým pneumatikám. Dvojnápravový vozík WOOD 1500 je naviac vybavený výklopným žeriavom.

Univerzálne držiaky náradia

Univerzálne držiaky náradia

Rychlé a spolehlivé upevnenie náradia, štvorkolkového príslušenstva a rybárského náčinia. Udržujú poriadok doma, na chate alebo na chalupe. Neoceniteľné pre záchranné a špeciálne služby. Odolné proti starnutiu, poveternostiam, UV žiareniu, mrazu i soli.

Oleje a prípravky Maxima

Oleje a prípravky Maxima

Motorové oleje pre bežné i závodné použitie - dlhodobá špičková ochrana motoru, nižšie trenie, vyšší výkon a predĺžená životnosť komponentov. Kvapaliny, chémie a kozmetika vyvinuté priamo pre motocykle a štvorkolky.

Vyhrievané doplnky HEAT DEMON

Vyhrievané doplnky HEAT DEMON

Heat Demon sú jedny z najlepších a najkvalitnejších vyhrievaných doplnkov na trhu. V našej ponuke nájdete vyhrievané rukoväte, sedadla, vesty, vložky do bot a ďalšie vyhrievané doplnky. Heat Demon - miesto chladu a mrazu teplo a pohodlie.

Zametacia kefa PROFI

Zametacia kefa PROFI

Zametacia kefa PROFI je určená pre profesionálnu údržbu veľkých plôch, príjazdových ciest, chodníkov, parkovísk, továrných hál a k odpratávaniu snehu. Pohon zaisťuje samostatný spoľahlivý motor HONDA. Odolná práškovo lakovaná konštrukcia.

Mulčovacia kosačka Shark

Mulčovacia kosačka Shark

Profesionálna mulčovacia kosačka Shark s výkonným a spoľahlivým motorom Honda je mimoriadne vhodná na kosenie na neprístupných miestach a v členitom teréne. Nízky tlak na pôdu zabraňuje vytváraniu koľají v mäkkom podklade. Záber 120 cm.

MOTOROVÁ KOSAČKA SHARK

MOTOROVÁ KOSAČKA SHARK

Výkonná profesionálná kosačka Shark je určená na kosenie a ošetrovanie stredne veľkých až veľkých plôch na záhradách, parkoch a malých farmách. Kosačku možno pripojiť za všetky typy štvorkoliek, UTV a zahradných traktorov. Záber 117 cm.