Staňte sa autorizovaným dealerom Segway Powersports

Spoločnosť Segway Powersports si dala za cieľ stať sa poprednou značkou na trhu štvorkoliek, UTV a Side by Side. Tejto vízie možno dosiahnuť len prostredníctvom siete silných predajcov, ktorí budú mať vášeň a motiváciu posunúť spoločne so značkou Segway Powersports off-roadové segment zase o kus dopredu. Váš úspech bude aj naším úspechom, a preto urobíme maximum, aby sme vám aktívne pomohli na ceste k dosiahnutiu týchto cieľov. Radi uvítame nových obchodných partnerov, ktorí dokážu poskytnúť kvalitné zázemie a profesionálne služby k spokojnosti zákazníkov Segway Powersports.

V prípade záujmu stať sa autorizovaným partnerom Segway Powersports, kontaktujte nás prostredníctvom nižšie uvedeného formulára. Čoskoro sa Vám ozveme - telefonicky, alebo prostredníctvom e-mailu.               

       

* Tieto položky je nutné vyplniť

Kliknutím na "ODOSLAŤ FORMULÁR" oprávňujete oficiálneho zástupcu spoločnosti Segway Powersports k tomu, aby vás kontaktovali s ponukou spolupráce, a to tak, že vám zavoláme na telefónne číslo, ktoré ste uviedli, alebo vám pošleme e-mailovú správu na Vami uvedený e-mail.