Fugleman UT10 X
Fugleman UT10 X
Fugleman UT10 X
Fugleman UT10 X
Fugleman UT10 X

Fugleman UT10 X

Aj keď sa v prípade Fuglemana jedná o UTV z kategórie pracovných, dizajn podčiarkuje eleganciu a praktickosť. Široký sklonený predok tohto pracovného stroja vyžaruje silu a mohutnosť, a zároveň poskytuje vodičovi lepší zorný uhol pri riadení a manipulácii s týmto strojom. Fugleman je svojim výkonom motora a konštrukcií určený na profesionálnu prácu. Ako pomocník zvyknutý na drinu, zvláda všetky činnosti v poľnohospodárstve, v lesníctve, ale aj v iných pracovných odvetviach, ako napr. na stavbe, v parkoch, záhradníctvach, športových areáloch, a to pri činnostiach spočívajúcich najmä v ťahaní alebo tlačení rôznych prípojných zariadení. na tieto účely práce používaných.

Vybrať
farbu
Black/Green
White/Red
Grey/Black
Camouflage
18.749 (vr. DPH)

Technológie

Atraktívny aj účelný

Atraktívny aj účelný

Dizajn Fuglemana podčiarkuje eleganciu a praktickosť tohto pracovného UTV. Široký sklonený predok vyžaruje silu a mohutnosť, a zároveň poskytuje vodičovi lepší zorný uhol a manipuláciu. Sklopná korba Fuglemana nesie líniu moderného dizajnu a pritom si zároveň zachováva všetky praktické funkcie úložného priestoru na naloženie a prevoz všetkého, čo bude potrebné k pracovnej činnosti.

Výkonný motor

Výkonný motor

Výkonný kvapalinou chladený štvortaktný dvojvalec DOHC úplne novej generácie s výkonom 105 k a krútiacim momentom 93,5 Nm má v rezerve veľa sily pre najťažšie práce i pre chvíle voľna.

Piesty chladené olejom

Piesty chladené olejom

Špeciálne trysky rozstrekujúce dva prúdy oleja zospodu na dna piestov a tým je účinne ochladzujú. Výsledkom je mimoriadna spoľahlivosť a účinnosť motora.

Dva chladiče

Dva chladiče

Vďaka dvojitému chladeniu s vodným chladičom a chladičom oleja pracuje motor neustále pri optimálnej teplote, aj v extrémnych podmienkach.

Budúcnosť už dnes

Budúcnosť už dnes

Fugleman ponúka doslova revolučnú konektivitu. Aplikácia "Segway Powersports" umožňuje stroj na diaľku ovládať, štartovať a nastavovať. Vďaka tejto aplikácii môžete využívať najrôznejšie funkcie, ktoré vám ešte viac spríjemnia jazdu s vaším Fuglemanem.


Airlock - Fuglemana môžete naštartovať mobilným telefónom pomocou Bluetooth. Cez mobilnú aplikáciu tiež môžete stroj odomknúť na diaľku namiesto kľúča.

Individuálne nastavenie - Účinnosť posilňovača riadenia môžete nastaviť pomocou svojho chytrého telefónu. Prispôsobte si stroj presne podľa vašich potrieb a užite si jazdu ešte viac!

Automatické núdzové volanie - Zadajte si kontaktnú osobu pre prípad núdze a v prípade vážnej nehody alebo prevrátenia aplikácia automaticky pošle SMS aj so súradnicami vašej kontaktnej osobe.

Buďte v spojení - Spojte sa s priateľmi. Offline mapy, bezdrôtová lokalizácia a bezdrôtové telefonovanie vám pomôžu si aktívne vychutnať spoločné jazdy.

Dáta v reálnom čase - Údaje o vozidle, vzdialenosť k cieľu, okamžitý krútiaci moment a výkon motora, nastavenie posilňovača riadenia, denná prejdená vzdialenosť, záznamy rýchlosti a ďalšie, to všetko máte v mobile.

Smart Commanding Screen

Okrem LCD prístrojovej dosky sú modely Limited vybavené aj veľkým farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 10,4".
Tu máte k dispozícii mapu a všetky údaje pre dokonalý prehľad o jazde.

Smart Commanding Screen
Nezávislé zavesenie

Nezávislé zavesenie

Segway Fugleman je vybavený nezávislým zavesením všetkých kolies s dvojitými A-ramenami. Vďaka tomu si ľahko poradí s každým terénom, aby každá vaša jazda bola nielen bezpečná a pohodlná, ale aj zábavná.

Masívny tuhý rám

Masívny tuhý rám

Použili sme najkvalitnejšie chróm-molybdénovej ocele, aby sme vytvorili extrémne pevný rám. Z rovnakej vysokopevnostnej ocele sú vyrobené tiež všetky nosné komponenty pruženia.

Posilňovač riadenia

Posilňovač riadenia

Posilňovač riadenia pracuje úplne automaticky, a to hneď v troch režimoch. Svoju účinnosť nastavuje sám v závislosti na rýchlosti vašej jazdy alebo podľa toho, či máte zapnutú prednú uzávierku. Prvé dva režimy si navyše môžete nastaviť ešte cez mobilnú aplikáciu individuálne pre váš štýl jazdy, pre rôzne terény a podmienky.

Praktická korba

Praktická korba

Sklopná korba Fuglemana nesie líniu moderného dizajnu a pritom si zároveň zachováva všetky praktické funkcie úložného priestoru na naloženie a prevoz všetkého, čo bude potrebné na prácu, a to až do váhy cca 350 kg. Nachádzajúce sa tu múdre detaily zahŕňajúce napríklad praktické úchyty alebo zadný nárazník, ktorý zároveň slúži ako stúpadlo určené pre lepšiu manipuláciu.

Vysoký komfort

Vysoký komfort

Aj keď sa v prípade Fuglemana jedná o kategóriu pracovných UTV, urobili sme všetko pre to, aby v prípade použitia Fuglemana bolo maximalizované pohodlie pri jazde a pracovných činnostiach. Volant je nastaviteľný, sedadlo vodiča je možné posúvať dopredu alebo dozadu. Stredné operadlo sa dá sklopiť, aby poskytovalo ešte viac funkčných možností. Prídavné kúrenie voliteľne.

20 l úložný box

20 l úložný box

Pod predným sedadlom spolujazdca nájdete praktický úložný box s kapacitou 20 litrov. Box je ľahko vyberateľný a vďaka držadlu ho môžete vziať so sebou, kamkoľvek je potreba.

Nádrž na 45 L

Nádrž na 45 L

45 litrov je veľká nádrž. Naozaj veľká. S touto zásobou dokážete pracovať dlhšie a dôjsť ďalej bez neustálych starostí o tankovanie. Segway Fugleman - stvorený pre skutočný svet.

Špecifikácie

MOTOR

typ: štvortaktný dvojválec DOHC 
objem: 1000 ccm
výkon: 105 k
Točivý moment: 93,5 Nm
Palivový systém: elektronické vstrekovanie paliva (EFI)
Chladenie: kvapalinou a olejom + olejom chladené piesty

Hnací systém

Pohon všetkých kolies: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická, CVT, P/R/N/L/H
Motorová brzda: áno
Diferenciál: predné a zadné s elektrickou uzávierkou

PODVOZOK

Rám: vysoko pevný rám z chróm-molybdénovej ocele
Počet sedadiel: 3
Posilňovač riadenia: elektrický automatický s možnosťou upravy intezity v mobilnej aplikácii
Zavesenie: nezávislé, dvojité A-ramená, zdvih 280 mm vpredu / 270 mm vzadu
Pruženie: hydraulické tlmiče, nastaviteľné predpätie pružín
Brzdy: 4x hydraulické kotúčové
Kolesá: 14" hliníkové disky
Pneu: predné 27 x 9 - 14 / zadné 27 x 11 - 14

Rozmery a hmotnosti

Celková dĺžka: 3075 mm
Celková šírka: 1625 mm
Celková výška: 2065 mm
Svetlá výška: 320 mm
Rázvor: 2085 mm
Ťažná sila: 1836 kg
Korba: sklápacia (1200 x 865 x 290 mm) 
Nosnosť korby: 350 kg
Hmotnosť bez nákladu: 854 kg
Palivová nádrž: 45 l

Výbava v cene

Elektrický navijak 4500 lbs, elektrický posilňovač riadenia, ťažné zariadenie, nastaviteľný volant, anatomicky tvarované sedadlá s hlavovou opierkou, trojbodové pásy, digitálna prístrojová doska TFT, 10,4" dotykovová obrazovka, Smart Commanding System (TBOX), predný ochranný rám, zadný ochranný rám, pevné bočné dvere, pevná strecha, odolná sklopná korba, 14 "hliníkové disky so systémom BEADLOCK, čelné ochranné plexi.

Legislatíva a osvedčenie

Homologizácia: T1b, Off-Road
Vodičské oprávnenie: skupina B1, B (osobný automobil)


Fotografie a vyobrazenia stroja nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu pre slovenský trh. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu špecifikácií